Таїланд удвічі підняв ціну на візу в аеропорту

Починаючи з 27 вересня українські туристи, які подорожують до Таїланду й купують візу в аеропорту, будуть зобов’язані оплачувати вдвічі більший візовий збір, ніж раніше.

На даний момент вартість “негайної” візи, яка оформлюється в аеропорту, становить 1000 бат ($30). Після подорожчання її вартість зросте до 2000 бат ($60), повідомляє “Мир туризма” з посиланням на сайт консульства Королівства Таїланд в Україні.

 

При цьому вартість візи, яка оформлюється через консульство Таїланду в Києві, залишається незмінною:

$40 – за одноразову візу (термін перебування в країні – від 30 до 60 днів)

$200 – за мультивізу (дійсна протягом 6 місяців, кількість в’їздів упродовж цього періоду не обмежена, термін перебування в країні після кожного в’їзду – від 30 до 60 днів).

 

Зазначимо, що термін дії візи “після прильоту”, яка оформлюється в аеропорту, становить лише 15 днів   - Радислав Гандапас в Днепре, расскажет как стать лидером в своём коллективе?

 

При цьому візова політика інших популярних серед туристів держав Південно-Східної Азії значно лояльніша до громадян України: Індонезія нещодавно скасувала візи для українців, для подорожі в Малайзію їх не було потрібно й раніше, а, наприклад, для поїздки в Індію, М’янму, В’єтнам і Камбоджу досить електронної візи.

Комментарии запрещены.