При в’їзді в країни Шенгену у росіян зніматимуть відбитки пальців

Російських власників нових біометричних шенгенських віз зобов’яжуть проходити сканування відбитків пальців.

Починаючи з 14 вересня у громадян Росії з біометричними візами на кордоні перевірятимуть відбитки пальців, повідомив в четвер «Вісник Асоціації туроператорів Росії (АТОР)» з посиланням на слова представника служби прикордонного по Південно-Східній Фінляндії капітана Яні Лійколу.

Росіяни, у яких в паспорті є нова біометрична шенгенська віза, подаючи на перевірку паспорт та інші документи при проходженні контролю, повинні будуть пройти обов’язкове сканування відбитків пальців. Для цього потрібно буде докласти вказівний палець правої руки на прочитує площину сканера.

Винятки у цій процедурі зроблені для дітей молодше 12 років, членів офіційних делегацій та осіб, щодо яких фізично неможливо здійснювати перевірку відбитків пальців.

Представник служби прикордонного також зазначив, що сканування відбитків пальців не виключає проведення звичайного догляду та додаткової співбесіди з боку співробітників прикордонної. Тільки зараз для жінок, корпоративні тренінги з продажу, зі знижкою 30%, та тренінг управління відділом продажів, нові тенденції.

При виїзді з шенгенських країн перевірка здійснюватиметься при необхідності, з розгляду контролюючих органів, повідомляє видання.
Мертве море. Відпочинок на Мертвому морі та лікувальний відпочинок в Ізраїлі.
Нагадаємо, з 23 червня в шести країнах Східного партнерства (Україна, Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Молдова) почала діяти візова інформаційна система (ВІС) країн Шенгенської угоди. Відповідно до ВІС при подачі документів на отримання шенгенської візи, заявники повинні здавати відбитки пальців і цифрову фотографію.

Комментарии запрещены.